article title picture

Značka Authentic Beauty Concept mi prirástla k srdcu od chvíle, kedy mi ich produkty dali dokopy moje zničené vlasy. Pri svojej prvej objednávke zo salónu Strokoway, ktorá bola nádherne a s láskou zabalená, som dostala jednu maličkosť grátis. Bola to toaletná voda, no nie obyčajná, ale špecificky na vlasy a pokožku hlavy. Po otestovaní vzorky išla rovno na môj zoznam prianí. A prednedávnom, keď som oslavovala svoje meniny, sa na moje veľké potešenie presunula z môjho zoznamu do našej kúpeľne.

Toaletná voda je dávkovaná do 50ml sklenenej fľaštičky, vyrábanej z 25% recyklovaného skla. Takisto ako ostatné produkty značky Authentic Beauty Concept, ani tento neobsahuje silikóny, minerálne oleje či parabény. Navyše je vegánska – teda neobsahuje žiadne látky živočíšneho pôvodu. Vonia sviežo, elegantne a hlavne kvetinovo. Cítiť tam biele pivonky, kvety frézie, fialku, pižmo a moje obľúbené cédrové drevo.

Úprimne povedané, ešte si nie som istá, kedy je správny čas ju aplikovať, a tak ju používam kedykoľvek, keď si chcem spríjemniť svoj deň. Niekedy to je večer po sprche, inokedy pred odchodom z bytu a občas len tak v priebehu dňa.

Moje vlasy sú teraz vďaka Authentic Beauty Concept-u nielen zdravšie ako pred pár mesiacmi, keď som mala úplne zničené končeky, ale aj neopísateľne voňavé, ako keby som práve vyšla z kaderníctva. Takže neostáva mi nič iné, len dúfať, že mi vydrží čo najdlhšie 😄.